Daugavpils novada jaunatne meklē palīgus!

AKTUĀLI

2018.gada 12.janvārī notiks jau 2.Daugavpils novada jaunatnes gada noslēguma pasākums. Mēs vēlamies šos svētkus padarīt patiešām grandiozus un neaizmirstamus, kā tas notika pagājušajā gadā. Tieši tāpēc vēršamies pie Tevis, jaunieti, lai lūgtu Tavu palīdzību. Kopā strādāsim pie pasākuma kopējā koncepta izstrādes, pasākuma scenārija, sponsoru meklēšanas, dekorāciju veidošanas un citiem darbiem un nedarbiem. Mēs to darām, lai padarītu šo pasākumu tādu, kādu vēlas to redzēt jaunieši. Tādu, lai sajūsmas tirpiņas skrien pa rokām visu gadu, atceroties šo lielisko notikumu.

Ja vēlies to paveikt kopā ar mums – PIESAKIES!

Sūti savu vārdu, uzvārdu, vecumu, pagastu un 5 teikumos apraksti, kā tu redzi jaunatnes gada noslēguma pasākumu (ideja, ietvars, norise, utt.,). Savu pieteikumu vari sūtīt uz milana.loca@dnd.lv vai zvani/sūti sms uz 26793922 līdz 30 oktobrim.

Vaboles parkā atjaunots tiltiņš pār Aukstiņas upīti