Seminārs PĀRDOŠANAS RESTARTS

AKTUĀLI

26.septembrī plkst. 14.00 – 16:00, Daugavpils novada dome ( Rīgas iela 2 (8.kab.), Daugavpilī)

Klientu piesaiste un pārdošana reizēm var šķist kā nebeidzama cīņa ar vējdzirnavām. Arvien biežāk uzrodas lētāki piedāvājumi un agresīvāki konkurenti. Arvien grūtāk panākt un noturēt klientu uzmanību. Arvien sarežģītāk nodrošināt pastāvīgi augošu ienākumu plūsmu.

Laiki mainās. Un jaunie laiki pieprasa arvien jaunas metodes un paņēmienus biznesa klientu piesaistei, un pārdošanai.

Lai palīdzētu Latvijas uzņēmējiem un pārdošanas speciālistiem apgūt ASV un citviet pasaulē panākumus guvušo tehnoloģiju ilgtspējīgai ienākumu plūsmas nodrošināšanai, Academia ir izveidojusi speciālu apmācību programmu.

Šī tehnoloģija vērsta uz pieprasījuma veidošanu un ļauj uzņēmumam pašam vadīt ienākumu plūsmu, nevis tikai pasīvi gaidīt un bažīties par to, kāds būs pieprasījums viņa sektorā nākamajā kvartālā.

Šajā seminārā runāsim par:

• Būtiskāko jaunā biznesa vadības instrumentu – Ienākumu plūsmas piltuvi
• Tirgus stratēģijām un to ietekmi uz jūsu ienākumu plūsmu
• Uzņēmuma ceļu uz pieprasījuma veidošanu un vadīšanu
• Mācību programmu “Pārdošanas restarts”

Eksperts:
Jānis Skrūzkalns, Academia Baltijas reģiona vadītājs. Uzņēmēja gēns BOSI uzņēmuma vadības un biznesa akselerācijas metodoloģijas ieviesējs. Uzņēmējs. Viens no vadošajiem patērētāju un pētījumu ekspertiem Latvijā.

Dalībnieku skaits ierobežots
Dalības maksa: LTRK biedriem bez maksas, citiem –20.00 EUR + PVN

Reģistrācija semināram:

https://ej.uz/pardosanas_restarts

 

Komiteju sēdes