Seminārs par amatniecības izstrādājumu tirdzniecību internetā Vācijā

Uzņēmējdarbība

Vācijas vēstniecība ielūdz Jūs uz semināru par amatniecības izstrādājumu tirdzniecību internetā Vācijā

 

Kad?              2017. gada 12. maijā pl. 14.00

Kur?              Marka Rotko mākslas centrā Daugavpilī

Valoda:          Angļu ar sinhrono tulkojumu latviešu un krievu valodā

 

Pēc pirmā ļoti veiksmīgā semināra, kas Rīga notika 2015. gadā, tagad Vācijas vēstniecība piedāvā  iespēju gūt plašāku informāciju par DaWanda platformu arī Daugavpilī un soli pa solim uzzināt, kā izveidot savu interneta veikalu www.dawanda.com platformā.

Ieeja seminārā bez maksas. Lūdzam reģistrēties līdz 10. maijam: wi-100@riga.diplo.de

 

 

  ***

Kā iespējams pārdot Latvijas daiļamatniecības izstrādājumus pircējiem Vācijā?

Labu iespēju piedāvā Vācijas interneta platforma „DaWanda“ kas specializējusies daiļamatnieku darbu izplatīšanā. Tīmekļa vietnē www.dawanda.com jau reģistrējušies vairāk nekā 360.000 dizaineri un radošas personības, daudzi tūkstoši no viņiem ik dienas piedāvā savus ražojumus. 7,3 miljoni biedru un  20 miljoni apmeklējumu mēnesī sevī ietver apjomīgu pārdošanas potenciālu. Piemēram, ik minūti šajā tīmekļa vietnē tiek nopirkta kāda somiņa, ik pēc 30 sekundēm - kāds bērniem domāts izstrādājums, ik pēc 20 sekundēm – kāda rotas lieta.

Novadnieki piedalījās pusmaratonā