Novadnieki piedalījās pusmaratonā

AKTUĀLI

30. aprīlī Daugavpilī notika Bigbank skriešanas seriāla “Skrien Latvija” 3. posms. Dalībnieki varēja mēroties spēkiem pusmaratona (21,0975 km), 10km, 5km un nūjošanas distancē. Novadu, gan mazs, gan liels, pārstāvēja visās skriešanas distancēs. Sacensībās kopumā piedalījās aptuveni 3000 dalībnieki no Latvijas un kaimiņvalstīm. Garāko pusmaratona distanci veica novada darbinieks Artūrs Kārkliņš un viens no labākajiem novada sporta veterāniem Imants Suveizda. Skrējienā piedalījās arī 83-gadīgais sporta veterāns Romāns Saušs, veicot 5km. distanci. Aktīvi skrējienā piedalījās Biķernieku, Kalupes, Salienas, Višķu, Sventes, Naujenes, Laucesas pagastu iedzīvotāji un skolēni,  novada  jaunsargi, novada darbinieki, sporta skolas audzēkņi un sporta veterāni - kopumā ap 60 dalībniekiem. Sacensības komentēja un sacensību pozitīvu gaisotni nodrošināja 4 Olimpisko spēļu dalībnieks Jēkabs Nākums.

Pasākums “Ielaid sirdī pavasari!”