“Šefa uzkodas” piedāvā apmeklēt jauno pasākumu māju Dvietē

AKTUĀLI

Kopš 10. aprīļa Augšdaugavas novadā ir kļuvis par vienu kultūrvietu vairāk - uzņēmējs un šefpavārs Ēriks Aleksejevs jeb uzņēmums “Šefa uzkodas” Dvietē ir vēris vaļā pasākumu māju, kur varēs gan svinēt dažādus dzīves notikumus, gan baudīt izsmalcinātus un gardus ēdienus.

Pasākumu mājas atklāšanā pulcējās Ērika draugi un atbalstītāji, kas veltīja labus ceļavārdus saimniekam, atverot savu lolojumu. Kādreiz šajā mājā atradās Dvietes ambulance. Ēriks Aleksejevs par vietas izvēli stāsta: “Tas bija spontāni - es braucu, vedu bērnu no dārziņa uz mājām, skatos un redzu to ēku, esmu bijis šeit, kādreiz gāju pie ārstiem. Domāju – tā taču stāv tukša, man tieši vajag telpu, kā reiz gribēju saprast, kur tā varētu atrasties. Kad iedomājos par šo ēku, man uzreiz radās vīzija, sapratu, ka ir jāiet šeit. Mēs atnācām paskatīties, sieva teica - tu traks esi, cik briesmīgi šeit izskatās!” Ēriks ar ģimeni ir ieguldījis pamatīgu darbu, lai šo vietu padarītu pievilcīgu un patiesi mājīgu. 

Jaunajā “Šefa uzkodas” mītnē varēs gūt dažādu gastronomisku un radošu pieredzi: “Tā ir pasākumu māja, kurā var piedalīties un rīkot pilnīgi jebko! Tie būs arī banketi, kāzas, dzimšanas dienas, svinīgas pasēdēšanas, korporatīvie pasākumi, arī meistarklases bērniem, pieaugušajiem, gan ēdināšanas jomā, gan radošas, piemēram, sveču liešana, māla trauku veidošana, daudz ko plānojam!”

Šefpavārs neapstājas pie sasniegtā, ir plāns pasākumu mājas telpas paplašināt, lai varētu rīkot lielākas svinības. Pašlaik zālē var uzņemt līdz 40 cilvēkiem. No ēkas paveras brīnišķīgs skats uz Dvietes muižas parku un dīķi, Ēriks vēlas izmantot visas iespējas, tāpēc tiks izveidota terase ārā, lai var baudīt ne tikai šefpavāra gatavotos ēdienus, bet arī pavadīt laiku skaistā vidē. Ir arī plāns “vecās ambulances” telpas pārveidot par guļvietām, paplašinot piedāvājumu saviem viesiem. Šefpavārs Ēriks Aleksejevs ir apņēmības pilns sasniegt savus mērķus un attīstīt jaunu satikšanās vietu cilvēkiem, lai svinētu dzīvi un iemācītos ko jaunu.

Vairāk par jauno pasākumu māju un uzņēmumu “Šefa uzkodas” meklējiet vietnē Facebook.

Teksts, foto: Māra Multiņa

Koncerts "Vajadzīgi solisti" Ilūkstē