Koncerts “Vajadzīgi solisti” Ilūkstē

AKTUĀLI

3. maijā plkst. 18.00 Ilūkstes Kultūras un mākslas centrā “Latvijas koncerti” piedāvā koncertprogrammu “Vajadzīgi solisti”.

Dalībnieki:

  • Līga Zeļģe, vokāls;
  • Raimonds Celms, vokāls;
  • Rīgas Saksofonu kvartets: Aigars Raumanis, soprāna saksofons, Rūdolfs Pēteris Rubenis, alta saksofons, Ainars Šablovskis, tenora saksofons, Baiba Tilhena, baritona saksofons.

Par programmu:
“Vajadzīgi solisti!” – tā, veidojot latviešu teātra un kino mūzikas pērlēm veltītu koncertprogrammu, nodomāja Rīgas Saksofonu kvartets un sadarbībai uzrunāja Latvijas Nacionālā teātra vokāli apdāvinātos aktierus Raimondu Celmu un Līgu Zeļģi, kuri sevi spilgti pierādījuši ne vien uz teātru skatuvēm, bet arī lielajiem ekrāniem. Koncertā skanēs fragmenti no starptautisku atzinību guvušām filmmūzikas partitūrām – Lolitas Ritmanis skaņu celiņa kara drāmai “Dvēseļu putenis” un vērienīgajai spēlfilmai “Nameja gredzens” rakstītās Riharda Zaļupes mūzikas. Tāpat jaunos tembros uzmirdzēs arī Zigmara Liepiņa, Mārtiņa Brauna, Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna un vēl citu komponistu veikumi, kas saistās ar tādām leģendārām kinolentēm kā “Teātris”, “Vajadzīga soliste” un “Četri balti krekli” (“Elpojiet dziļi”) vai teātra izrādēm “Kaupēn, mans mīļais”, “Sensācija”, “Atjautīgā aukle” un vēl vairākām citām.

Programmā:
Raimonds Pauls, Mārtiņš Brauns, Imants Kalniņš, Zigmars Liepiņš, Jānis Lūsēns, Lolita Ritmanis, Rihards Zaļupe u.c.

Apvienotās finanšu komitejas sēde (11.04.)