“Satiec savu meistaru” Naujenē

AKTUĀLI

No 31. marta līdz 2. aprīlim visā Latvijā norisināsies pasākums "Satiec savu meistaru! 2017". Šajā pavasarī mācekļus pie sevis aicinās tautas lietišķās mākslas meistari, stāstnieki, teicēji, muzikanti un dziedātāji 167 vietās visā Latvijā.

"Satiec savu meistaru! 2017" ietvaros ikviens aicināts piedalīties meistardarbnīcās, individuālās nodarbībās, atvērtās darbnīcās, paraugdemonstrējumos, lekcijās, koncertos vai dančos un kopīgā muzicēšanā. Pasākumā varēs iepazīt un apgūt dažādas prasmes, kas saistītas ar tradicionālo amatniecību, muzicēšanu, dziedāšanu, mutvārdiem un zināšanas, kas saistītas ar dabu un visumu, rituāliem un svētkiem. Satikt savu meistaru varēs Latvijas pilsētu un novadu bibliotēkās, muzejos, kultūras centros, izglītības iestādēs un meistaru dzīvesvietās.

Arī Naujenes Kultūras centrā varēs satikt savu Meistaru!
2017. gada 31. martā plkst. 14.00-19.00 folkloras kopa "Rūžeņa" aicina apgūt
latgaliešu rotaļas un dančus Ingas Zeiles vadībā,
rakstaino jostu aušanas tehniku meistares Daces Teivānes vadībā
un gavēņa ēdienu gatavošanas tradīcijas Helēnas Aukstares vadībā.

Papildus informācija pa tālruni 654-74268 vai rakstot uz e-pastu naujene_kc@inbox.lv
Informācija: www.satiecsavumeistaru.lv un www.lnkc.gov.lv

 

Skrudalienas pagastā sapulce notika divos ciemos