Sarīkosim riktīgu olu traci Lieldienās!

Kultūra

Aicinām Tevi un Tevi, un arī Tevi, un visu Tavu ģimeni otrajās Lieldienās ciemos! 10. aprīlī plkst. 15.00 gaidīsim gan mazus, gan lielus pie Naujenes kultūras centra (nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā Naujenes kultūras centrā) – svinēsim Lieldienas kopā!

  • Kas Lieldienās radoši izpaudīsies, tam viss gads būs krāsains un pozitīvām emocijām piepildīts, tāpēc, krāsosim košākās olas!
  • Kas Lieldienās visvairāk šūpojas, tam vasarā neviens kukainis nenāks klāt, tāpēc, šūposimies šūpuļtīklos!
  • Kas Lieldienās neatrod ne vienu olu, tas Ziemassvētkos nedabūs ne vienu dāvanu, tāpēc, meklēsim “pazudušās” olas!
  • Kas Lieldienas nepavada aktīvi un ar prieku, tas visu gadu būs bēdīgs, tāpēc “ripināsim” milzīgas olas!

Lai sarīkotu vēl lielāku traci – nāc ar savu olu – sarīkosim riktīgas olu kaujas!

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

www.facebook.com/NAUJENESKC

Nekustamo īpašumu izsole 09.05.2023.