Sandris Šedis izcīnījis čempiona titulu

AKTUĀLI

Turcijā notiekošajā pasaules čempionātā armvrestlingā par čempionu cīņā ar labajām rokām kategorijā līdz 110 kg kļuvis Sandris Šedis no Bebrenes, nodrošinot pēc deviņu gadu pārtraukuma Latvijai zeltu pieaugušo konkurencē.

Par pasaules čempionu armvrestlingā U21 grupā kļuvis jelgavnieks Kristaps Blūmanis, uzvarot gan ar labo, gan ar kreiso roku. Zelta medaļu izcīnījis arī Eiropas čempions Sandris Šedis, kurš pieaugušo grupā (110 kg) cīņā ar labo roku finālā pārspēja ukraini Oleksandru Iļņitski. 28 gadus vecais bebrenietis vēl vienu medaļu - sudrabu – ieguva cīņā ar kreiso roku. Medaļu Latvijai sarūpēja arī daudzkārtējs Eiropas un pasaules čempions Jānis Amoliņš, uzvarot mazajā finālā un iegūstot bronzu kategorijā līdz 75 kg cīņā ar labo roku.

Pārējo Latvijas izlases pārstāvju veikums cīņā ar labo roku - Raimonds Antonovičs 5. vieta (90 kg), Žanna Čingule 5. vieta (+90 kg), Santa Ansonska 6. vieta (65 kg), Raimonds Liepiņš 6. vieta (85 kg), U21 čempionam Kistapam Blūmanim 8. vieta (75 kg), Reinis Rudzītis 17. vieta (90 kg).

Cīņā ar kreisi roku liela daļa Latvijas pārstāvju tika pusfinālā un bez Šeda sudraba ieguva vairākas ceturtās vietas - Santa Ansonska (65 kg), Žanna Čingule (+90kg) un Kristaps Blūmanis (75kg). Savukārt Reinim Rudzītim 8. vieta (90kg), bet Raimondam Liepiņam 12. vieta (85kg).

Ne tikai bez godalgām, bet arī bez zelta Latvija nepalika Master grupā, kur cīņā gan ar labo roku, gan ar kreiso roku kategorijā līdz 90kg par pasaules čempionu kļuva Raimonds Antonovičs. Aigaram Ruzģim 5. un 11.vieta (90kg), bet Kristapa Blūmaņa tēvam Gundaram 10. un 9.vieta (100kg).

Apbūves tiesību izsole nekustamajam īpašumam "Cielavas"