Salienas komanda kļuva par čempioniem pludmales volejbolā

AKTUĀLI

5. augustā Lietuvas Republikas Zarasu pilsētā norisinājās novada čempionāts un Zarasu rajona mēra kausa izcīņa pludmales volejbolā vīriešu komandām. Čempionātam pieteicās 9 komandas no novada pagastiem un Daugavpils pilsētas.

Par novada čempioniem un Zarasu rajona mēra Nikolaja Guseva kausa ieguvējiem kļuva pludmales volejbolisti no Salienas pagasta - Viktors Tarakanovs un Ainārs Žilinskis. Sudrabu izcīnīja Vecsalienas pagasta sporta darba organizators Jevgēnijs Gridasovs un Valdis Stalidzāns, trešie - Jevgeņijs Goloveckis un Vladislavs Meinerts (Sventes pagasts).

Kuplāko sacensību dalībnieku skaitu uz sacensībām atveda Aleksandra Sibirceva koordinētā Sventes komanda, kura čempionātu pārstāvēja ar trijām vīriešu komandām. Sacensību atklāšanā sveiciena uzrunu teica Zarasu mērs Nikolajs Gusevs un Daugavpils novada domes deputāts Aleksandrs Sibircevs.

 Liels paldies jāsaka Zarasu rajona administrācijai par izrādīto viesmīlību, draudzīgo attieksmi un balvām, kā arī iespēju novadīt novada čempionātu teicamajā Zarasu pilsētas atpūtas parkā un volejbola laukumos. Sveiciena uzrunā Nikolajs Gusevs novēlēja turpināt šo sadarbību sporta jomā.

Edgars Miglāns
Sporta nodaļas vadītājs

Novada čempionātā minifutbolā uzvarēja komanda "Kalupe"