Novada čempionātā minifutbolā uzvarēja komanda “Kalupe”

AKTUĀLI

2. augustā Višķu stadionā ar finālspēlēm noslēdzās novada čempionāts minifutbolā (7X7) vīriešu komandām. Novada čempionāta spēles notika sešos sabraukumos, kuros komandas saspēlēja katra ar katru. Divi no tiem, lietaino laika apstākļu dēļ, notika Daugavpils pilsētas mākslīgā seguma laukumā “Esplanāde”. Čempionātā spēlēja deviņas komandas : Svente, Kalupe, Biķernieki, Ambeļi, Skrudaliena, Demene, Naujene, Kalkūni un Kalnu Pūpoli.

Par novada čempioniem kļuva komanda “Kalupe” komandas vadītājs A.Vabisčevičs, otro vietu ieguva komanda “Kalnu Pūpoli”, trešo - iepriekšējo piecu gadu čempionāta uzvarētāji, komanda “Naujene”. Novada čempionātu tiesāja sacensību galvenais tiesnesis Ivars Caune un tiesnesis Anatolijs Jermolajevs. Čempionāta noslēgumā komandām sveiciena uzrunu teica un apbalvoja novada domes priekšsēdētājas vietnieks Aivars Rasčevskis.

Čempionāta komandu labākie spēlētāji:

KALUPE – Jevģēnijs Narovskis, KALNU PŪPOLI – Andrejs Dmitrijevs, NAUJENE – Emīls Bērziņš, KALKŪNI – Viktors Semjonovs, AMBEĻI – Deniss Komarovs, DEMENE – Sergejs Doncovs, BIĶERNIEKI – Pāvels Balčuns, SVENTE – Vitālijs Laskovs , SKRUDALIENA - Sergejs Lazdovskis.

Paldies jāsaka Višķu pagasta pārvaldei un tās vadītājam Jānim Promam par viesmīlību un  futbola laukuma teicamu sagatavošanu novada čempionātam, kā arī Latvijas futbola otrās līgas čempionātam.

Komanda “Kalupe”, uzvarot novada čempionātā, ieguva iespēju piedalīties Latvijas amatieru minifutbola (8X8) turnīrā, kurš notiks šī gada oktobra sākumā.

Edgars Miglāns
Sporta nodaļas vadītājs

Domes sēde