Salienā aizritēja sporta pasākums “Domā, dari, kusties”

Jaunatnei

Salienā aizritēja sporta pasākums “Domā, dari, kusties”.  No sākuma dalībnieki izdomāja savas komandas nosaukumu, veidoja komandas karogu un izdomāja devīzi. Visi dalībnieki aktīvi piedalījās sporta stacijās, tādas kā "Bizes pīšana", "Veiklais aplis", "Ķer bumbas", "Gandrīz strītbols" un "Ziepes + ūdens", kā arī visas komandas tika pie balvām - kausiem, diplomiem un saldumu balvas. Kā arī piedalījās radošajās darbnīcās, ko vadīja Salienas Kultūras nama vadītāja Jeļena Ondzule.

Kopvērtējumā, sīva cīņā, apsteidzot par 1 punktu, Līksnas pagasta jauniešu komanda "Dusmīgie bebri" ieguva 1.vietu, savukārt Vecsalienas komanda "Gudrie burunduki" - 2.vietu.

Paldies Līksnas pagasta jauniešu komandai un Vecsalienas jauniešiem, kas atbalstīja un atbrauca pie mums ciemos. Liels paldies Salienas pagasta pārvaldei, Salienas jauniešiem, Salienas KN vadītājai Jeļenai Ondzulei, Salienas vidusskolai, Salienas sporta darba organizatoram Ērikam Voroņko par palīdzību pasākuma organizēšanā!

Anastasija Zavadska
Salienas pagasta jauniete 

Atjaunots tiltiņš pār Bornes upīti Salienas pagastā