Salavecītis ar elfiem aicina bērnus iesaistīties brīnumainā “Lielajā ceļojumā”

AKTUĀLI

Uzmanību! Uzmanību! Visiem mazajiem medumiešiem un viņu vecākiem!

28. decembrī plkst. 10.30 Medumu Tautas namā Salavecītis ar saviem elfiem  aicina bērnus iesaistīties brīnumainā “Lielajā ceļojumā”, kā arī ļaus nodoties svētku priekam jautrās rotaļās un svētku dejās!

Neaizmirsti uzvilkt savu mīļāko svētku kostīmu, jo Zaķītis sagatavoja dāvanas par krāšņākajiem!

Pirms pasākuma Medumu pagastā deklarētie bērni, kuri neapmeklē skolu, vecumā līdz 6 gadiem (ieskaitot), varēs saņemt saldumu paciņu. Ja kaut kādu iemeslu dēļ saldumu paciņu nebūs iespējams izņemt 28. decembrī, to varēs izdarīt līdz 13. janvārim (ieskaitot) Medumu Tautas namā, darba dienās no 8.00 līdz plkst. 17.00. Tālrunis uzziņām 27095164.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts.

Vismīļākās Ziemassvētku dāvanas no Augšdaugavas novada uzņēmējiem