Sadraudzības pasākums “Ziemassvētku vakars”

Jaunatnei

23. decembrī Višķu pagasta jauniešu centrā norisinājās sadraudzības vakars Augšdaugavas novada jauniešiem "Ziemassvētku vakars", ko organizēja Višķu jauniešu attīstības centra jaunieši.

Pasākuma laikā Višķu jauniešu attīstības centra jaunieši ar dažādu tēlu palīdzību radīja Ziemassvētku atmosfēru. Savukārt jaunieši no citiem attīstības centriem prezentēja savus paveiktos mājasdarbus, saistītus ar Ziemassvētku tēmu. Kā arī jaunieši paveica dažādus konkursus, ar kuru palīdzību iepazina Ziemassvētku tradīcijas.

Pasākuma turpinājumā ieradās Griņčs, kurš nozaga jauniešiem sagatavotās dāvanas. Lai dāvanas atgūtu, jauniešiem bija nepieciešams paveikt kvestu un interaktīvā veidā, Kahoot platformā, pārbaudīt savas zināšanas par filmu "Kā Griņčs nozaga Ziemassvētkus".

Tādā veidā jaunieši lietderīgi pavadīja laiku, paveicot 5 dažādus kvesta uzdevumus, kur jaunieši varēja pārbaudīt savas atjautības un erudīcijas prasmes.

Pasākuma beigās Griņčs paziņoja kvesta rezultātus: 3.vietu ieguva komanda "1.a klase", 2.vietu ieguva komanda "Cristiano pepsi" un 1.vietu ieguva komanda "Sēņu kafija". Par labiem rezultātiem kvestā Griņčs sniedza piemiņas dāvanas komandām un jauniešu attīstības centriem. Pasākuma turpinājumā sekoja jauniešu kopīgā laika pavadīšana.

Višķu jauniešu attīstības centrs izsaka lielu pateicību Kalkūnes, Līksnas un Demenes jauniešiem, jaunatnes lietu speciālistiem, Višķu pagasta pārvaldei, Višķu pagasta sabiedriskajam centram un Latgales industriālajam tehnikumam, pasākuma vadītājiem un visiem brīvprātīgajiem, kas iesaistījās sadraudzības vakara organizēšanā, pasākuma atskaņotājiem, un visiem jauniešiem, kas piedalījās pasākumā un pavadīja laiku kopā ar mums!

Informāciju sagatavoja Višķu jauniešu attīstības centra brīvprātīgā Kristīne Grigorjeva

Augšdaugavas novada jaunatnes noslēguma pasākums 2022