Rudens – pārmaiņu laiks

AKTUĀLI

4. oktobrī Medumu Tautas namā norisinājās Starptautiskajai veco ļaužu dienai veltīts pasākums “Rudens – pārmaiņu laiks”, kurš pulcēja pašus aktīvākus un atsaucīgus ciema seniorus. Tikšanās sākas ar Medumu pagasta pārvaldes vadītāja Nikolaja Poltaveca uzrunu un labā vēlējumiem senioriem. Ar apsveikumiem un cienastu sarīkojumu pagodināja Daugavpils novada domes deputāts Visvaldis Ločs.

Rudens ir pārmaiņu laiks gan dabā, gan cilvēku dzīvē. Laiks, kad pēc saulainās vasaras mainās ne vien daba mums apkārt, bet maināmies arī mēs paši. Tieši tāpēc jau tradicionālā rudens tikšanā tika ieviesti jaunumi un mainīts norises formāts. Šogad uzmanība tika pievērsta veselīgam  un aktīvam dzīvesveidam. Apmeklētājus sagaidīja neparasta un saudzīga jogas nodarbība, kura notika profesionālās un pieredzējušās pasniedzējas Jekaterīnas Kreipānes vadībā. Katrs centīgi darīja tik daudz, cik bija viņa paša spēkos. Mierīgā un iedvesmojošā atmosfērā pasākuma dalībnieki varēja nobaudīt zāļu tēju ar veselīgiem gardumiem spēku atjaunošanai pēc intensīvas nodarbības un uzzināt sev nozīmīgas un interesējošas lietas jautājumu/atbilžu sesijā.

Labas pārmaiņas pārvērš ikviena dzīvi aizraujošā procesā un piepilda ar jaunām krāsām, tik  dažādām un košām, kādas ir raksturīgas rudens lapām, noskaņām un sajūtai.

Medumu Tautas nams pateicas Daugavpils novada domei un Medumu pagasta pārvaldei par sniegto finansiālo atbalstu, pasākuma apmeklētājiem par atsaucību un izradīto interesi un novēl visiem prieka pilnu rudeni!

 

Ir veikti grozījumi 2017. gada budžetā un uzsākt darbs pie nākamā gada budžeta sagatavošanas