Rudens balle Medumos

AKTUĀLI

Kad raža jau novākta, visi labumi iesālīti, iemarinēti un novārīti, un mājas dzīves ritms mazpamazām kļūst mierīgāks, pienāk laiks, kad var pelnīti atpūsties no visiem pavasara un vasaras darbiem.
Aicinām kopā pavadīt laiku un atpūsties rudens ballē Medumu Tautas namā šī gada 25. oktobrī sākot no plkst. 19:00. Pasākumu atklās Zarasu pilsētas Kultūras centra mūsdienu deju kolektīvs “Meta”, kas iepriecinās mūs ar dažādiem oriģināliem deju priekšnesumiem.
Pēcāk mēs paši nodosimies dejām ne maz ne sliktāk kā virpuļojošās koku lapas, kas dod mums saprast, ka drīz vien pienāks brangās ziemas laiks. Tāpēc nezaudējam laiku pirms lielais aukstums nāks un izbaudām dančus un sarunas, kuras sildīs vēl visu ziemas laiku.

Ierašanās uz pasākumu ar savu groziņu.

Pasākuma laikā tiks fotografēts. Iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātei.

Biznesa inkubatorā uzņemti jauni uzņēmumi