Biznesa inkubatorā uzņemti jauni uzņēmumi

Uzņēmējdarbība

9. oktobrī LIAA Daugavpils biznesa inkubatorā notika konsultatīvās komisijas sēde, kurā piedalījās 10 pretendenti ar saviem biznesa projektiem, 2 no tiem no Daugavpils novada.

1 pretendents no Daugavpils novada, kurš projekta ietvaros vēlas pilnveidot savu mazo vīna darītavu, tika virzīts uz inkubācijas programmu, kuras ietvaros var saņemt 50% līdzfinansējumu pakalpojumu un produkta pilnveidošanas nodrošināšanai, kā arī grantus iekārtu un izejvielu iegādei.

LIAA Daugavpils Biznesa inkubators aicina ikvienu sākt realizēt savu biznesa ideju un pievienoties inkubatora dalībnieku kopienai. Šobrīd ir atvērta pieteikšanās pirmsinkubācijas programmai, kurā biznesa ideju autori var attīstīt savu ideju un piedalīties “Biznesa skolā”. Pieteikumu var iesniegt Viestura ielā 2 vai elektroniski, nosūtot to ar drošo elektronisko parakstu uz daugavpils@liaa.gov.lv,  līdz 10.novembrim.

Sīkāka informācija par uzņemšanu biznesa inkubatorā pieejama LIAA mājaslapā šeit.

Aicina pieteikties bezmaksas izglītojošai etnogrāfiskai nometnei