Raiņa māja Berķenelē mandolīnu skanējumā noslēdz 2022. gada aktīvo tūrisma sezonu

AKTUĀLI

15. oktobra pēcpusdiena Raiņa mājā Berķenelē tika aizvadīta muzikāli radošā noskaņā, noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu. Raiņa mājas Berķenelē direktore Inese Bērziņa atklāja pasākumu, stāstot klātesošajiem par aizvadītā darba cēliena sasniegumiem, pozitīvo apmeklējuma statistiku, kā arī dalījās ar nākotnes iecerēm, lai paplašinātu Raiņa mājas Berķenelē organizēto aktivitāšu klāstu, kā arī veicinātu lielāku tūristu pieplūdumu nākamajā sezonā.

Turpinājumā pasākuma galvenais viesis – mandolīnu virtuozs Gintaras Andrijauskas ar lielu aizrautību aicināja ikvienu dalībnieku apgūt burvīgā mūzikas instrumenta spēles pamatus. G. Andrijauska vadībā mandolīnas spēle padevās ikvienam, mūziķa metodiskā pieeja uzrunāja visus, tāpēc jau aptuveni pēc pusstundas vingrināšanās jaunizveidotais mandolīnu ansamblis vienojās kopīgā dziesmas izpildījumā.

Noslēgumā visi klātesošie tika laipni aicināti cienāties ar Berķeneles dārza rudens veltēm un dziedāt dziesmas mandolīnas pavadījumā.

Raiņa mājas Berķenelē kolektīvs pateicas ikvienam, kas viesojās muzejā šī gada aktīvajā tūrisma sezonā. Savas durvis mēs neveram ciet, taču no 17. oktobra līdz 14. maijam aicinām pieteikties pa tālr. nr. 29272200, 26638038 vai rakstot mums uz e-pastu: berkenele@augsdaugavasnovads.lv

Teksts un foto: Eva Bogdāne.

Panākumi vizuālās mākslas konkursā “Priekules Ikars 2022”