Panākumi vizuālās mākslas konkursā “Priekules Ikars 2022”

AKTUĀLI

Jauno mācību gadu Špoģu Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļa iesāka ar panākumiem konkursā “Priekules Ikars 2022”. Šī gada tēma bija “Balva lidotājam” (kādai, tavuprāt, jāizskatās balvai par pirmo lidojumu?). Konkursu rīkoja Priekules Mūzikas un  mākslas skola jau 9 reizi, un šoreiz konkursā tika iesniegti 326 darbi. Visaktīvākie bija bērni vecuma posmā no 10 – 13 gadiem. Konkurss notika attālināti, tāpēc tajā varēja piedalīties visi interesenti, kuri  izdomājuši un radījuši vizuālo tēlu balvai, kāda pienāktos Ikaram, par lielo uzdrīkstēšanos – pacelties spārnos un lidot kā putnam. Dalībnieki bija aicināti gan zīmēt ar dažādiem grafiskiem rīkiem, gan gleznot dažādās tehnikās pēc saviem ieskatiem. Konkursā bija iespēja piedalīties datorgrafikas audzēkņiem, lai parādītu savas prasmes un digitālās iespējas, veidojot darbus. Protams, rīkotāji gaidīja arī telpiski veidotus darbus.

Tieši trīsdimensiju formātā Špoģu Mūzikas un mākslas audzēkņi sagatavoja 12 darbus konkursam.

Pēc konkursa žūrijas vērtējuma vecuma grupā 14–16 gadi godalgotas vietas ieguva skolotāja Valda Grebeža audzēknes - 1.vietuieguvaDiana Ņikitina (ŠMMS 7.klases audzēkne) un 2.vietu ieguva Angelīna Gatiņa (ŠMMS 8.klases audzēkne).

Apsveicam māksliniekus ar augstiem rezultātiem un novēlam spilgtus panākumus konkursos arī turpmāk!

Norisinājās tradicionālais motokross “Sēlijas kauss”