Radošie noslēguma darbi Špoģu Mūzikas un mākslas skolā aizstāvēti

Izglītība

Špoģu Mūzikas un mākslas skolā 27.maijā norisinājās vizuāli plastiskās mākslas programmas audzēkņu noslēguma pārbaudījumi. Šogad mākslas nodaļā ar noslēguma darbiem gatavību pievienoties absolventu pulkam ir apliecinājuši 10 audzēkņi.

Noslēguma darbu pieņemšanas komisija atzina, ka mūsu bērni prot patstāvīgi radoši darboties un būt atbildīgi. Noslēguma darbi tika izpildīti dažādos mākslas mācību priekšmetos – gleznošana, tekstils, keramika, klūgu pinumi, gravēšana un darbs materiālā.

Jauno mākslinieku darbi ir daudzveidīgi – šūpoles makramē tehnikā, šahs skapī, puķu podi, māla krūzītes, gleznas akrila tehnikā vai atpūtas krēsli klūgu pinumā.

Pateicamies visiem 2023./2024.m.g. absolventiem par lielu izturību, pacietību un ieguldīto darbu, gatavojoties noslēguma pārbaudījumiem. Vislielākais paldies pedagogiem par sniegto atbalstu radošo darbu veidošanā.

Linarda Onzula personālizstādes atklāšana