Linarda Onzula personālizstādes atklāšana

AKTUĀLI

18. jūnijā Naujenes bibliotēkā tiks atklāta Linarda Onzula personālizstāde “Nepālas ceļojums”. Linards ir  fotogrāfs, tautas fotostudijas “Ezerzeme-F” biedrs, kas dzīvo un darbojas Kraujā, kā arī citur.  Izstādē būs  redzamas fotogrāfijas, kas tapušas Nepālā 2022. gada aprīlī. Atklāšanas pasākumā Linards dalīsies iespaidos par braucienu uz Nepālu, Himalaju kalniem, atbildot uz apmeklētāju interesējošiem jautājumiem.

L. Onzulam ir bijušas 16 personālizstādes. Fotogrāfiju autoram  patīk ceļot, kāpt kalnos un fotografēt. Pēc izglītības viņš ir biologs, tāpēc dabas un ainavu fotografēšana ir viņa ikdiena un vaļasprieks.

 “Ir jāsapņo un jāpiepilda savi sapņi!”, tā teic Linards.

Aicinām apmeklēt izstādes atklāšanas pasākumu un izbaudīt aizraujošus skatus fotogrāfijās. Iespējams, Linarda pieredze un padomi kādam interesentam noderēs. Izstādes apmeklētājiem būs arī iespēja piedalīties pārsteiguma balvas  izlozē.

Izstādes atklāšanas pasākums notiks plkst. 17.00 Naujenes bibliotēkā -Daugavas ielā 34, Kraujā, Naujenes pagastā.

Materiālu sagatavoja: Diāna Čiževska, Naujenes bibliotēkas vadītāja

Apstiprināts atbalsts mazaizsargātām personām