Radošais jūlijs Medumos!

Kultūra

Jūlijs tuvojas beigām, un mums ar bērniem tas paliks atmiņās ar interesantām aktivitātēm. Sākām mēs ar pārgājienu, kurā uzzinājām daudz ko jaunu, izbaudījām dabas veltes un pamēģinājām sevi izmeklētāju lomā, iepazināmies ar Raimondu un viņa metāla detektoru.

19. jūlijā, laika apstākļi mūs priecēja ar stipro vēju, tāpēc meistarojām lidojošos pūķus. Stundas laikā bija izgatavoti 17 pūķi no dažādiem materiāliem. Meitenes pārsvarā izmantoja skaistus audumus, bet zēni veidoja pat no iepirkumu maisiem. Kad “lidojošie” draugi bija gatavi, devāmies uz estrādi, lai tos pārbaudītu, meklējot stiprāku vēju.

Atgriežoties padzērām tēju ar saldumiem un, ņemot līdzi savus radošos darbus, devāmies mājās.

26. jūlijā notika mūsu noslēdzošā meistarklase “Tomāti burkā”, tiem kuriem ļoti garšo tomāti. Jau sākas tomātu laiks un tāpēc bija nolemts pamēģināt dažādas receptes saistītām ar tomātiem. Kopā pagatavojām 4 dažādus ēdienus un, protams, ka padegustējām.

Pateicamies visiem dalībniekiem! Lai visiem silts un pilns ar notikumiem augusts!

Pasākumus jūlijā organizēja Kalkūnes jauniešu attīstības centrs un Medumu Tautas nams

Latgales adīšanas meistarklase “Adīsim Latgalē”