Latgales adīšanas meistarklase “Adīsim Latgalē”

AKTUĀLI

4. augustā, plkst. 10:30 visas rokdarbnieces tiek aicinātas uz Naujenes Novadpētniecības muzeju [Skolas iela 1, Naujene] pievienoties adītājām no ārvalstīm, kas apgūst cimdu adīšanu Latgalē. Cimdu adīšanas meistarklasi ‘’Let’s Knit in Latgale!’’/ “Adīsim Latgalē!” organizē Tautas tērpu centrs “SENĀ KLĒTS", to vadīs TLMS “Irbi” vadītāja Baiba Pilāne. Meistarklases laikā varēs iepazīties ar muzeja cimdu kolekciju un apgūt Naujenes pagastam raksturīgu lentveida valnīša rakstu.
Iepriekš pieteikšanas meistarklasei pa tālr. 65471321 ir obligāta. Katrai rokdarbniecei ir jābūt pieredzei adīšanā un līdzi jāņem savas adāmadatas.
Ikviena rokdarbniece ir aicināta ielūkoties arī savos cimdu krājumos un paņemt līdzi adītos cimdus, jo meistarklases laikā varēs dižoties ar saviem un savas ģimenes adījumiem kā arī izradīt tos citiem dalībniekiem. Jauki, ja paņemsiet līdzi arī senus, gandrīz novalkātus un salāpītus cimdus, jo varbūt tajos ir kāds īpašs raksts vai krāsu salikums.

Silenes iedzīvotāju sveica 100 gadu jubilejā