Silenes iedzīvotāju sveica 100 gadu jubilejā

AKTUĀLI

24. jūlijā Skrudalienas pagasta iedzīvotājai Felīcijai Steļmakai apritēja 100 gadi. Jubilāri, kura dzīvo Silenes ciemā, atbrauca apsveikt Augšdaugavas novada pašvaldības Sociālā dienesta speciālisti Vija Sibirceva un Jūlija Žugare, kā arī pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova.

Felīcijas kundze sagaidīja sveicējus mājas priekštelpā, balstoties uz savas meitas roku.  Joprojām skaista sieviete,  kuras dzīve pagāja Daugavpilī un Augšdaugavas novadā. Felīcijas kundze pastāstīja par savu bērnību, atceroties jautrus momentus, pastāstīja par saviem vecākiem, par to, kā viņa auga trīs bērnu ģimenē, par savu darbu Kalkūnes bērnu namā.

Tagad rūpes par Felīcijas kundzi uzņēmās viņas meita Emīlija, kura stāsta, ka mamma Felīcija ir ļoti labsirdīga un īpašas raizes ģimenei nesagādā, joprojām cenšas pati sevi aprūpēt, iziet ārā, lai pasēdētu uz soliņa.

Bija patiess prieks redzēt jubilāri sveiku un veselu ciemiņu un ģimenes lokā. Un viens no novēlējumiem bija  nākamgad tikties visiem šajā mājā, lai sveiktu Felīcijas kundzi ar 101. jubileju.

Neskumstiet, ka gadi nāk un iet,
Skatiet atpakaļ un pasmaidiet mazliet-
Tur bija mīlestība, ziedonis un prieks,
Ko nebiedēja rudens un sniegs.

Felīcijas kundze pateicās par apsveikumu un novēlēja sveicējiem veselību, veiksmi darbā, palīdzēt cilvēkiem.

No augusta sadzīves atkritumu apglabāšanas tarifs “Cinīšos” būs augstāks