Putnu mājiņu komplekss Medumos

AKTUĀLI

Medumu jaunieši aicina Medumu pagasta iedzīvotājus un viesus apskatīt jaunās putnu mājiņas, kas izvietotas alejā un parkā pie Medumu pagasta pārvaldes ēkas. To rotā vesels putnu mājiņu komplekss, kas sastāv no desmit putnu mājām. Tas nav pirmais pavasaris, kad Medumu jaunieši veido putnu mājas strazdiem un citiem putniem, tomēr šoreiz katrai putnu mājai ir savs individuāls dizains. Mājiņas rotā dažādi koši zīmējumi, kas šajās, vēl pelēkajās pavasara dienās, kad kokus vēl nerotā zaļā lapotne, padara Medumu ciematu košāku un krāsaināku, liekot uzsmaidīt katram garāmgājējam. Neskatoties uz ārkārtējo situāciju valstī un pulcēšanās aizliegumiem, putnu māju krāsošanas akcijā piedalījās daudzi jaunieši un viņu ģimenes, saņemot putnu mājas jauniešu centrā, izkrāsojot tos mājās.

Jauniešu centrs pateicas visiem akcijas dalībniekiem: Erikam, Līgai un Valērijam Surmovičiem, Milānai Ločai, Viktorijai Čadajevai, Izabellai Muštavinskai, Diānai Mikulānei, Jelizavetai Muštavinskai, Andrejam un Jevgenijai Muštavinskiem, Albīnei un Evitai Gornovskai.

Lai turpmāk būtu informētiem par visām aktivitātēm, kas notiek Medumu pagastā, aicinām nosūtīt īsziņu savu tālruņa numuru, vārdu un uzvārdu uz šo tālruņa numuru - 270 29 325

Foto: Diana Mikulāne
Informāciju sagatavoja: Jelizaveta Muštavinska

Traktora JUMZ 6KL izsole Skrudalienas pagastā