Projekts “Mēs savai videi” Kalkūnē

AKTUĀLI

Projekta “Mēs savai videi” galvenais mērķis ir iesaistīt jauniešus Kalkūnes pagasta teritorijas labiekārtošanā, veicināt jauniešu radošās domāšanas pilnveidi, vides objektu izstrādes procesā sniegt iespēju izpazīt Raiņa daiļradi. Šī projekta ideju veiksmīgi aizstāvot Daugavpils novada domes organizētajā konkursā „Attīsti sevi”, Kalkūnes pagasta jauniešiem izdevās iegūt finansiālo palīdzību un iespēju organizēt sava pagasta jauniešiem projektu, kura ietvaros jauniešiem būs iespēja iemācīties kritiski domāt, radoši rīkoties, piedalīties sava pagasta labiekārtošanā, padarot savu vidi košāku un sakoptāku. Projekta aktivitātes jau notiek un norisināsies līdz vasaras beigām.

Mēs aicinām Kalkūnes pagasta jauniešus no 13 līdz 25 gadiem sazināties ar mums pa e-pastu andrruck2000@gmail.com, lai reģistrētu savu dalību projektā. Dalība projektā ir bezmaksas. Visas nodarbības notiks Kalkūnes pagasta jauniešu centrā Jubilejas ielā 2, Kalkūni  (neparedzētu situāciju gadījumā vieta var tikt mainīta). Projekta aktivitātes tiks filmētas un fotografētas.

Novēlam brīnišķīgi un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku kopā ar Mums!

Fotogrāfi palīdzēs atraktīvi iepazīt Jāņa Raiņa dzīvi un daiļradi