Policisti Runcis Rūdis un Bebrs Bruno atkal viesojas Naujenes pamatskolā

Izglītība

27. novembrī Naujenes pamatskolas 1. – 5. klases skolēnus apciemoja ļoti īpaši viesi – Latgales reģiona Daugavpils Valsts policijas pārstāvji ar saviem  palīgiem Bebri Bruno un Runci Rūdi.

Tikšanās laikā Valsts policijas darbinieki kopā ar bērniem atkārtoja svarīgākos drošības jautājumus – ceļa satiksmes noteikumus, uzvedības noteikumus sabiedriskajās vietās. Policisti atgādināja par to, kā jāuzmanās no svešiniekiem, ka nedrīkst pieņemt veltes no svešiem cilvēkiem un piekrist viņu aicinājumam doties līdzi, gan arī par citām svarīgām lietām, kas jāzina katram skolēnam. Bija svarīgi kopīgi atkārtot, kā pasargāt sevi ikdienas dzīves situācijās.

Mūsu skolēniem tika atgādināts par Valsts policijas  palīdzības tālruņa numuru 110, par situācijām, kad tur jāzvana un kādos gadījumos to nevajadzētu darīt. Bērni aktīvi iesaistījās un zinoši atbildēja uz jautājumiem. Patīkami bija dzirdēt, ka mūsu skolēni ir labi informēti par savu un citu drošību.

Skolēni varēja apskatīt un iepazīties ar policijas ekipējumu – steku, zizli, vairogu, ķiveri. Bērni ar prieku piedalījās jautrā stafetē un palīdzēja Runcim Rūdim un Bebrim Bruno nodrošināties ar darbam nepieciešamo ekipējumu.

Paldies Valsts policijas darbiniekiem par sniegtajām zināšanām un sarūpētajām dāvaniņām – skaistajiem policijas auto modeļiem un grāmatzīmēm!

Bērni bija sajūsmā par iespēju tikties ar runci Rūdi un bebru Bruno un kopā ar viņiem arī nofotografēties. Atvadoties no saviem draugiem, mūsu skolēni apsolīja ievērot noteikumus un būt uzmanīgie!

Naujenes pamatskolas skolotāja Alita Kokina

Aicināti uz Tējas dienu Medumos