Pirmajā Daugavpils novada čempionātā florbolā uzvarēja Naujenes komanda

AKTUĀLI

10. martā Silenes pamatskolas sporta zālē noslēdzās pirmais Daugavpils novada čempionāts florbolā. Čempionātā piedalījās 8 komandas no Ambeļiem, Vaboles, Kalupes, Kalkūnes, Naujenes, Višķiem, Biķerniekiem un apvienotā Skrudalienas – Salienas komanda. Sīvākās cīņas noritēja starp trim līderkomandām. Zelta godalgas un čempionāta kausu ieguva Naujenes pagasta komanda (tr. E.Kucins), 2. vietā ierindojās Kalupe (tr. A.Vabiščevičs), bet 3. vietā – Vabole (tr. J.Plešaunieks).

Tika apbalvoti arī turnīra labākie spēlētāji – Marks Krilovs no Naujenes, Rolands Smirnovs no Vaboles un Arnis Rasčevskis no Kalupes. Turnīra rezultatīvākais spēlētājs - Lauris Linarts (Kalupe) ar 33 gūtiem vārtiem.

“Florbola čempionāts izvērtās interesants un spraigs. Turnīra dalībniekiem šis sporta veids kļuvis ļoti iecienīts, tāpēc paredzams, ka nākamajos gados jaunā tradīcija tiks turpināta. Florbols ir populārs sporta veids Latvijā, tāpēc man prieks, ka izdevies realizēt manu senu ieceri šo sporta veidu “iedzīvināt” arī novadā. Prieks, ka komandās spēlē prasmīgi vietējie spēlētāji, kas rada labu potenciālu izveidot arī novada florbola komandu, lai pacīnītos valsts līmeņa sacensībās”, čempionātu noslēdzot, cerīgi izteicās Daugavpils novada Sporta nodaļas vadītājs Gunārs Kucins.

Informācija par ceļu aizlieguma zīmju uzstādīšanu Maļinovas pagastā