Pirātu ceļojums Sventes vidusskolā

Izglītība

Sniegotajā 2.decembra pēcpusdienā Sventes vidusskolas sākumskolas gaitenis bija pārvērties par pirātu pulcēšanās vietu. Pirāti bija ieradušies, lai visi kopā dotos kopīgā ceļojumā. Ceļojums sākās ar kartes salikšanu. Tas bija grūts uzdevums, bet pirāti tika ar to galā. Tālāk pirātus gaidīja šķēršļu joslas pārvarēšana- iešana pa virvi, pirātu kuģa stūrēšana, mešana mērķī, veiklības un ātruma stafetes. Pēc aktivitātēm pirāti devās meklēt apslēpto mantu - lādi ar zelta monētām. Kad dārgumi bija atrasti, katrs kapteinis iepazīstināja un parādīja to, ko bija atradis.

Pasākuma laikā valdīja pozitīvi emocionāla gaisotne.

Paldies skolotājai Vitai Skvorcovai par pasākuma organizēšanu un 10.klases skolēniem Samantai Saveļjevai un Renātam Klaucānam - par pasākuma vadīšanu! Paldies vecākiem, klases audzinātājām par atsaucību!

Aija Saveļjeva

Nekustamo īpašumu izsole 10.01.2023.