Piešķirts finansējums sešu pagastu ceļu avārijas bedrīšu novēršanai

AKTUĀLI

Kārtējā domes sēdē tika apstiprināta  Daugavpils novada pašvaldības autoceļu fonda finansējuma novirzīšana sešiem pagastu ceļiem.

Laucesas pagasta pārvaldei iedalīti 4871,08 eiro ceļa “Lisički – Mežvidi - Krustceļi” seguma iesēdumu un bedrīšu labošanai. Višķu pagasta pārvaldei 1993,38 eiro pašvaldības ceļam “Višķu tehnikums - Grāviņi” melnā seguma avārijas bedrīšu remontam. Skrudalienas pagasta pārvaldei 3416,39 eiro ceļa “Ādami – Skrīveri” koku zāģēšanai un celmu laušanai. Maļinovas pagasta pārvaldei piešķirti 4850,41 eiro“ Valsts ceļš Zaļumi – Oborūni”, Līksnas pagasta pārvaldei 1194.32 eiro Daugavas ielas un Sventes pagasta pārvaldei 12 000 eiro ceļa “Vijolītes – Sventes - Ezerkrasti “ avārijas bedru remontam.

Daudzdzīvokļu māja Nr. 387 Vecstropos ar pašvaldības atbalstu cels energoefektivitāti