Piesakies vasaras dienas nometnei “Kļūsti uzņēmējs”!

AKTUĀLI

Biedrība “Līksnas jauniešu  kopiena”  pateicoties Daugavpils novada projektu  konkursa „Attīsti sevi” finansiālajam atbalstam no 27.-30.jūnijam,  Līksnas pagasta Muižas parkā, pagasta bibliotēkā rīko vasaras nometni  jauniešiem “Kļūsti uzņēmējs”.

Daudzos pētījumos ir pierādīts, ka viens no galvenajiem kritērijiem, kas ietekmē jaunu uzņēmumu dibināšanu ir bailes un nedrošība par savām spējām, nevis naudas vai ideju trūkums kā ierasts domāt. Tieši šī iemesla dēļ tiek rīkota nometne Līksnas pagastā dzīvojošajiem jauniešiem vecumā no 15-25 gadiem ar mērķi rosināt jauniešus plašāk iepazīties ar uzņēmējdarbību. Iepazīties  gan  ar pagasta, gan ar novada aktīvākajiem  uzņēmējiem un uzņēmumiem, doties ekskursijā uz dažādiem citu pilsētu uzņēmumiem. Tiks izspēlētas dažādas spēles un aktivitātes, kurās jaunieši paši varēs iejusties uzņēmēju ādā. Nometnes dalībniekus sagaida arī daudzi citi aizraujoši pārsteigumi. Piesakies!

Pieteikšanās anketu atradīsiet šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1SfDgYt3h3mlfhxYfJ7qIanWdgc78ZD9-vfKriHEIv4uetw/viewform

Pieteikties nometnei vari līdz 21.jūnijam(ieskaitot).

Mareks Kupšāns,
nometnes “Kļūsti uzņēmējs” projekta aktivitāšu koordinators

Tikšanās ar rakstnieci Birutu Eglīti