Piesakies apmācībām “Jauno līderu skola”

AKTUĀLI

Jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti pieteikties 3 dienu apmācībām “JAUNO LĪDERU SKOLA”, kas norisināsies no 27. Līdz 29.oktobrim Daugavpils Universitātes mācību bāzē “ILGAS”. Programmā izdzīvošanas skola, lekcijas ar dažādu jomu profesionāļiem, organizāciju un projektu līderiem, praktiskās aktivitātes līderības prasmju attīstīšanai un daudz kas cits. Dalībnieku ēdināšana un nokļūšana uz un no apmācību vietu tiks nodrošināta. Vietu skaits ir ierobežots. Visi interesenti tiek aicināti pieteikties aizpildot pieteikuma anketu.

PIETEIKTIES: https://goo.gl/forms/SEXBAbq13ZIL7HfB2

Milāna Loča Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes Jaunatnes projektu koordinatore   Apmācības "Jauno līderu skola" norisinājās Projekta "Attīsti sevi un savu novadu!" ietvaros, kas īstenots programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros.

Dzejas dienu pasākumi Salienas pagastā