Dzejas dienu pasākumi Salienas pagastā

AKTUĀLI

Katru gadu septembrī koki pamazām ietērpjas krāsainā lapu rotā, skolēni atsāk mācības skolā, un atkal klāt ir Dzejas dienas. Dzejas dienu oficiālie norises datumi ir katru gadu  no 7. līdz 17. septembrim. Šogad Dzejas dienu moto bija “Dzeja pavedina”. Tām veltītie pasākumi notiek visā Latvijā, tāds notika arī mūsu pagastā.

Salienas pagasta bibliotēka kopā ar Salienas vidusskolu organizēja ikgadējā tikšanās ar vietējiem dzejniekiem. 12. septembrī Salienas Kultūras namā pagasta iedzīvotāji un skolas bērni tikās ar dzejnieci Stepanīdu Miloševiču no Naujenes. Katra dzejnieces grāmata bērniem ir kā mīkla, tieši atslēgvārds “mīkla” dominēja visa pasākuma garumā. Dzejnieces lasījumi skanēja bērnu auditorijai un neatstāja vienaldzīgu nevienu.

Literatūras izstāde “Dzejas bezgalīgais stāsts” un mākslinieces Jeļenas Ondzules gleznu izstāde rotāja šo pasākumu un radīja patīkamu pasākuma atmosfēru.

Sirsnīgs paldies visiem bibliotēkas draugiem, atbalstītājiem un kolēģiem par sadarbību!

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Ondzule

 

Ražas svētki Maļinovā