Piena svētki Lāčos

AKTUĀLI

Kādreiz bija tāds teiciens – kafiju dzerot, pa priekšu jāpieliek cukurs un tad jāpielej piens, ja citādi darot, tad puiši nemīlot… Kāds sakars šim teicienam ir ar Naujenes pagasta lauksaimnieku un uzņēmēju balli? Nekāds… bet varbūt tomēr ir? Lai šo teicienu atšķetinātu aicinām 1. novembrī plkst. 19.00 nākt ballēties uz Naujenes kultūras centru (Muzeja iela 6, Lociki), cepumu dosim tam, kas būs klāt 30 minūtes pirms balles sākuma.

Ballē “Piena svētki Lāčos” vēlams ierasties ar saviem groziņiem, ar saviem deju partneriem, ja sava nebūs, noteikti piemeklēsim kādu citu…partneri, nevis groziņu… Nesolīsim daudz, taču nebūs arī maz!  Ballēsimies kopā ar muzikantiem “Foršs Laiks” un aizmirsīsim drēgnos rudens vakarus, jo pie mums nu noteikti nevienu nepiemeklēs nekāda rudens depresija!

Vairāk informācijas, kā arī iepriekšējā pieteikšanās un galdiņu rezervēšana pa tālruni 65474268 līdz 30.10.2019.

Mēs esam gatavi, bet jautājums ir – vai esi gatavs Tu?!

Informējam, ka balles laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no balles rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot balli, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

 

 

Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils – Ilūkstes novadu komitejas starpkongresu konference