Piedzīvojumu spēle „Rokituras — iepazīsti kaimiņus“

AKTUĀLI

Rokišķu tūrisma informācijas centrs, sadarbībā ar Augšdaugavas, Līvānu un Jēkabpils novadu tūrisma informācijas centriem aicina sākt 2024. gada vasaras sezonu ar Latvijas – Lietuvas piedzīvojumu spēli „Rokituras — iepazīsti kaimiņus“ un laimēt balvas!

“Rokituras” ir ikgadēja apceļošanas akcija, ko rīko Rokišķu tūrisma informācijas centrs, aicinot iepazīt Rokišķu apkārtni. Šogad “Rokituras” aicina iepazīt arī kaimiņu –  Augšdaugavas, Līvānu un Jēkabpils tūrisma piedāvājumu!

Spēlē esošie 22 Lietuvas un Latvijas tūrisma objekti pārbaudīs gan orientēšanās, gan plānošanas prasmes. Augšdaugavas novadā  ceļotājus gaidīs 5 objektos: Paula Sukatnieka mājas “Apsītes” un viņa piemiņas dārzs Alpaku sala   Seno lietu krātuve “Sēļu istaba”Kara tehnikas kolekcija,  Pirmā pasaules kara muzejs

Spēle norisināsies no 2024. gada 18. maija līdz 31. augustam. Apceļošanās spēlē aicināti piedalīties gan individuālie ceļotāji, gan komandas.

Vairāk informācijas par piedzīvojumu spēli var saņemt Ilūkstes tūrisma informācijas punktā vai arī zvanot: 20217070

Panākumi Venden mākslas konkursā