Ir atvērta pieteikšanās Sporta naktij Augšdaugavas novadā

AKTUĀLI

26. jūlijā Višķu stadionā un pludmalē norisināsies vēl nebijis pasākums Augšdaugavas novada un Daugavpils pilsētas apkārtnē - “Sporta nakts Augšdaugavas novadā", ko organizē biedrība ”19 naglas” sadarbībā ar Augšdaugavas novada pašvaldību un biedrību “Daugavpils rajona basketbola klubs ”Grozs””.

Pasākuma ietvaros norisināsies sporta sacensības sekojošos sporta veidos:

  • Pludmales volejbola vīriešiem (2x2);
  • Pludmales volejbols sievietēm (2x2);
  • 3x3 basketbols vīriešiem;
  • 3x3 basketbols sievietēm;
  • 5x5 futbols vīriešiem.

Izspēles kārtība sporta veidos tiks noteikta sacensību dienā, atkarībā no pieteikto komandu skaita. Dalība sacensībās ir no 15 gadu vecuma. Komandām tiks noteikta arī simboliska dalības maksa, kas tiks atrunāta pasākuma nolikumā.  

Sporta naktī aicināti piedalīties amatieri no visas Latgales, kā arī Lietuvas tuvākajiem reģioniem.

Visiem sporta nakts dalībniekiem būs iespēja izbaudīt arī svaigā gaisā gatavotu ēdienu. Tiks organizētas arī nelielas bērnu sporta aktivitātes. Pasākuma ietvaros tiks organizēta arī labdarības akcija, kuras ietvaros vāksim mantas un barību priekš dzīvnieku patversmes “Otrā māja".

Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā no sporta veidiem saņems medaļas, kausus, organizatoru un sponsoru balvas, kā arī naudas balvu. Pasākumu atbalsta vairāki uzņēmumi. Organizatori par saviem lieldraugiem nosauc SIA “Regula Baltija”, SIA “Clean R”, SIA “Sapfira”, kā arī sejas un ķermeņa kopšanas kosmētikas veikalu “My Skin” un restorānu “Čili Pizza”. Sporta nakti atbalsta arī “Hematogenas Vita+”, “Drift Latvia”, “Chikalab Bombbaar”, SIA “Elitera”, “NOO Cepeškungs”.

Papildus informācija zvanot 26793922 (Milāna) vai rakstot sportanaktsan@gmail.com.

Pasākums “Sporta nakts Augšdaugavas novadā” tiek organizēts pateicoties Augšdaugavas novada pašvaldības atbalstam biedrībām un reliģiskām organizācijām 2024.gada finansējuma ietvaros.

Nolikums un pieteikuma formas atrodamas mapē, noskenējot QR kodu!

Līgo svētku priekšvakarā