Piecos pagastos uzstādīs āra trenažierus

AKTUĀLI

Latvijas – Lietuvas pārrobežu programmas projekta “Sports riska pusaudžu sociālajai integrācijai” ietvaros, piecos novada pagastos tiks uzstādīti āra trenažieri ar 9 sporta elementiem. Trenažierus paredzēts ierīkot Sventē, Kraujā (Naujenes pag.), Kalupē, Silenē (Skrudalienas pag.) un Špoģos (Višķu pag.).

Projekta vadošais partneris ir Latgales reģiona attīstības aģentūra. Projekta mērķis ir veicināt Latvijas – Lietuvas pierobežu teritorijā dzīvojošo riska grupas bērnu un jauniešu sociālo integrāciju caur sportu, uzlabojot sabiedrisko āra sporta infrastruktūru un aktivitāšu pieejamību.

Projekta kopējās izmaksas Daugavpils novada pašvaldībai ir 63 146,59 EUR,  90% tiek segti no ERAF līdzekļiem, bet 10% jeb 4185,03 ir pašvaldības līdzfinansējums.

Vairāk par projektu šeit.  Attēlam ir ilustratīva nozīme.     

Sventē iegādāsies jaunu daudzfunkcionālo traktoru