Personīgās izaugsmes pasākums miniRestarts

AKTUĀLI

15. novembrī Daugavpilī Raiņa mājā Berķenelē notiks personīgās izaugsmes pasākums miniRestarts.

Pasākums ir par pašregulēšanās rīkiem. Kā uzlādēties, iedvesmoties un gūt reālu pieredzi sevis pilnveidošanā. Šobrīd izdegšanas sindroms, veģetatīvā distonija un pat depresija skar pārāk daudzus cilvēkus. Ar dažādiem instrumentiem un tehnikām pretdarboties šīm nopietnajām problēmām. Padarīt savu dzīvi pilnvērtīgāku un laimīgāku, trenējot sevī drosmi, stiprinot pārliecību un attīstot prāta stāvokli, lai sasniegtu savus mērķus.

12 stundu garumā tiks pielietotas dažādas elpošanas tehnikas, Cigun vingrošana, stresa izlāde un rūdīšanās, mentālais un prāta treniņš, ēdiena gatavošanas meistarklase,  skaņu meditācija un kopā būšana, kas ir viens no svarīgākajiem izaugsmes aspektiem.

Ikviens dalībnieks, piedaloties MiniRestarts pasākumā, iegūs pieredzi:

  •   Kā pielietot dažādas elpošanas tehnikas ikdienā stresa situācijās;
  •   Kā veidot veselīgas ēšanas paradumus;
  •   Kā aktivizēt smadzeņu darbību, izmantojot kustības;
  •   Kā nostiprināt savu nervu sistēmu ar rūdīšanos;
  •   Kā iemācīties izlādēt savas emocijas;
  •   Kā veidot ikdienas ieradumus;
  •   Kā atjaunot sevi un enerģiski iesākt katru dienu.

Apgūsti reāli izmantojamus instrumentus, līdzekļus un pieejas! Kā ilgtspējīgi pašregulēties nevis ar zālēm, alkoholu vai narkotikām, bet visiem pieejamiem pašregulācijas rīkiem.

Nāc un restartējies kopā ar mums!

Vairāk informācijas:  www.tavsrestarts.lv/minirestarts-LV-pilsetas/ vai zvanot pa tālruni 29391554.

Patriotisma stunda “Brīvības saule pār Nīcgali mirdz”