Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma, atsākas ceļu būvdarbu sezona

AKTUĀLI

Augšdaugavas novads turpina iesāktos ceļu projektus un plāno jaunus. Vēl rudenī būvdarbi bija iesākušies Ilūkstē, Strēlnieku ielā, kur tika veikta gājēju celiņa pārbūve. Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma šajā objektā darbi ir atsākušies.

Darbi uzsākti arī Raiņa ielā pie Ilūkstes Raiņa vidusskolas (skolas pagalma seguma atjaunošana) un Parka ielas pārbūves projektā Ambeļos. Būvdarbi iesākušies arī uz ceļa “Daugava” - “Celtnieks” Kalkūnes pagastā.

Subatē turpina pagājušogad uzsākto projektu, kura ietvaros pārbūvē Domes ielu un atjauno pašvaldības ceļu nr. 35-02 “Augstkalni – pilsētas robeža - Jelgavas iela”.

Šī gada plānotie projekti

Kalkūnē (Kalkūnes, Mazās Kalkūnes un Īsās Kalkūnes ielā) plāno būtiski uzlabot apstākļus sešām daudzdzīvokļu mājām, kurās dzīvo ap 300 iedzīvotājiem. Plāno uzbūvēt vairākus stāvlaukumus, ierīkot jaunu LED apgaismojumu.

Plānojas arī Skolotāju ielas Špoģu ciemā pārbūve. Šajā posmā atrodas daudzstāvu mājas, turklāt ceļš savienojas ar Valsts reģionālo autoceļu P64 (Višķi – Nīcgale). Pie daudzdzīvokļu ēkām ierīkos stāvlaukumus, atjaunos gājēju ietves un izveidos labiekārtotas vietas atkritumu laukumiem. Projekta ietvaros plānots pārbūvēt apgaismojumu un veikt citus labiekārtojuma darbus.

Kolektīvs “Dviete” jau 25 gadus dejo no sirds