Pavasara sveiciens Višķu sociālās aprūpes centra iemītniekiem

Sociālais darbs un veselība

Šī gada 12.aprīlī Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra vokālais ansamblis “Rasa” (vadītāja Olga Pankova) ar pavasara programmu uzstājās Višķu sociālās aprūpes centrā. Sirsnīga sagaidīšana, neviltotas emocijas ir tas, kas ar gandarījumu liek katru gadu apciemot šo centru.  Vokālais  ansamblis “Rasa” sociālā aprūpes centra iemītniekus priecēja ar dziesmām par jaunību, mīlestību, puķēm. Koncertprogrammu papildinot skanēja skaistas dziesmas solistes Jeļenas Kokinas izpildījumā. Koncerta laikā iemītnieki tika aicināti pievienoties uzdziedāt kopā kādu sev pazīstamu dziesmu. Varēja redzēt, ka darbinieki un iemītnieki paklusām pievienoja savu balsi “Rasas” balsīm, citam  acis mirdzēja no emociju pārpildījuma. Tas bija ļoti emocionāls koncerts. Kā pateicību par sirsnīgām dziesmām iemītnieki ansambļa dalībniekiem veltīja skaļus aplausus, siltus pateicības vārdus.

Augšdaugavas novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Svetlana Zinkeviča

Latvijas Sarkanā Krusta jauniešu sadraudzības pasākums „Veselīgs dzīvesveids un uzturs”