Latvijas Sarkanā Krusta jauniešu sadraudzības pasākums „Veselīgs dzīvesveids un uzturs”

Ilūkste

14. aprīlī Ilūkstes jauniešu kvartālā notika Latvijas Sarkanā Krusta jauniešu sadraudzības pasākums „Veselīgs dzīvesveids un uzturs”, ko organizēja LSK Augšdaugavas komitejas jaunietes no Ilūkstes Raiņa vidusskolas. Pasākumā piedalījās LSK Daugavpils komitejas, Kalkūnu pagasta un Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunieši.

LSK Jaunatnes biroja vadītājas Santas Prikules sagatavotā prezentācija deva iespēju tuvāk iepazīties ar daudzveidīgām jauniešu aktivitātēm un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes(LSKJ) vēsturi 100 gadu garumā, jo 2023.gads LSKJ ir jubilejas gads. Pasākuma laikā jaunieši skatījās izzinošu prezentāciju par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, atpazina zāļu tējas, degustēja smūtijus un piedalījās konkursos, kuros bija iekļauti jautājumi atraktīvas un loģiskas domāšanas attīstībai.Vakars pagāja jautri, izzinoši un draudzīgi.

Paldies visiem par piedalīšanos pasākumā, jo jaunieši bija izvēlējušies šim gadījumam ļoti aktuālu tematu mūsdienu sabiedrībā. Sevišķi jāatzīmē LSKJ Augšdaugavas komitejas Ilūkstes jauniešu nodaļas brīvprātīgās – 11.A klases skolnieces Kristīni Timšāni, Andželiku Purvinsku un Karalīnu Purvinsku.

Latvijas Sarkanā Krusta Augšdaugavas komitejas izpilddirektore Ērika Naglinska

Lielās Talkas ietvaros Vīgantos cīnījās ar latvāņu lauku