Patriotiskā nedēļa Randenē

Izglītība

Patriotiskās nedēļas ietvaros Randenes pamatskolā notika tikšanās ar Zemessardzes 36. bataljona kaprāli Sergeju Aņisimovu un grupas "Wonderland" uzstāšanās.

Par godu Lāčplēša dienai skolā ieradās NBS kaprālis S. Aņisimovs. Viņš smalki izstātīja kāda ir NBS struktūra, ka tā sastāv ne tikai no Zemessardzes, bet arī no Gaisas spēkiem, Sauszemes spēkiem, Jūras spēkiem. Protams, visvairāk uzmanības tika pievērsts Zemessardzei, jo tieši tur dien S. Aņisimovs. Ar īpašu mīlestību kaprālis stāstīja par mīnmetējiem un savu mīnmetēju rotu, par to, ka katram karavīram armijā ir sava funkcija, ka karavīri ļoti daudz laika pavada mācībās, ka viņi piedalās arī kārtības nodrošināšanā dažādos pasākumus pilsētā un valstī.

Tikšanās sākumā skolēni jutās bikli, esot uniformā ģerbta cilvēka priekšā, taču pēc tam kļuva arvien drošāki. Un saruna, kas bija ieplānota uz 40 minūtēm, izvērtās par tikšanos pusotras stundas garumā. Tās laikā tika uzdoti visdažādākie jautājumi par NBS, atbildot uz dažiem, varēja dzirdēt - tas ir valsts noslēpums.

Toties 16. novembrī Randenes pamatskolā bija svinīgais pasākums veltīts LR proklamēšanas 104.gadadienai. Sveikt un priecēt skolēnus un skolotājus svētkos ieradās ansamblis "Wonderland" Alises Ciburevkinas vadībā. Viņi piedāvāja klātesošajiem nelielu svētku programmu.

Ziemassvētku atklātņu darbnīca