Pasniegs pašvaldības balvas sportā

AKTUĀLI

20. janvārī plkst. 18.00 Augšdaugavas novada kultūras centrā "Vārpa" norisināsies pasākums “Gada balva sportā 2022”. Tajā tiks pasniegtas balvas nominācijās "Novada labākā pilsētas vai pagasta pārvalde sportā", "Novada Gada sportists", "Novada Gada sportiste", "Novada Gada treneris/re individuālajos sporta veidos", "Novada Gada treneris komandu sporta veidos", "Novada Gada Sporta spēļu vīriešu komanda", "Novada Gada Sporta spēļu sieviešu komanda", "Novada Gada uzlecošā zvaigzne jaunieši", "Novada Gada uzlecošā zvaigzne jaunietes", "Novada Gada sportists neolimpiskajos sporta veidos", "Novada Gada sportiste neolimpiskajos sporta veidos", "Novada Gada sportists seniors/seniore", "Novada Gada sporta pasākums", "Novada Gada senioru sporta spēļu komanda", "Pateicības Augšdaugavas novada čempionātu galvenajiem tiesnešiem".

Ieeja ar ielūgumiem.

Multimodālās agrīnās intervences programma STOP 4 – 7 Špoģu vidusskolā