Pasaules vicečempions armvrestlingā – Sandris Šedis

AKTUĀLI

Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē, no 25. novembra līdz 4. decembrim norisinājās Pasaules čempionāts armvrestlingā. Latviju sacensībās pārstāvēja šī gada Eiropas čempions, Augšdaugavas novada sportists Sandris Šedis.

Sandris startēja vīru kategorijā līdz 110 kg un izcīnīja 2. vietu un Pasaules vicečempiona titulu ar kreiso roku, kā arī 3. vietu ar labo roku. Pirmajā sacensību dienā ar kreiso roku tika uzvarēts sportists no Serbijas, pieveikts Bulgārs un Uzbeks, kvalifikācijā Sandris piekāpās tikai Krievijas sportistam. Pusfinālā pārliecinoši tika uzveikts Turcijas pārstāvis. Finālā vēlreiz bija jātiekas ar Ivanu Matjušenko no Krievijas, kas šoreiz izrādījās spēcīgāks.

Nākamajā dienā, cīņās ar labo roku tika pārspēti sportisti no Turcijas, Uzbekistānas, Ukrainas, par iekļūšanu finālā nācās cīnīties ar vēl vienu Krievijas sportistu, kam šoreiz smagā cīņā nācās piekāpties un rezultātā 3. vieta ar labo roku. Jāatdzīst, ka šis gads noslēgts uz ļoti pozitīvas nots, neskatoties uz grūto sagatavošanās posmu un neskaidrībām par sacensību norisi, uz doto brīdi ir sasniegts maksimums. Šobrīd noteikti jāatpūšas, taču pēc Jaunā gada jau atkal jāsāk gatavoties nākamajai sezonai un turnīriem! Būs spēcīgs gads!

Projekta #DrošaRobeža darbnīca Augšdaugavas novadā