Pasākums “Saruna ar pieaugušo” Lāču pamatskolā

Izglītība

26. janvārī, Lāču pamatskolas pašpārvalde organizēja jaunu pasākumu ciklu “Saruna ar pieaugušo”. Pasākuma mērķis ir pilnveidot skolēnu komunikācijas prasmes, veidot vidi, kur skolēni papildus varētu sarunāties latviešu valodā, kā arī dot iespēju skolēniem tuvāk uzzināt savus skolotājus. Pirms sarunas parlamenta pārstāvji apjautāja 5. - 9. klases skolēnus, lai uzzinātu kādus jautājumus viņi grib uzdot.  Pirmais viesis bija Lāču pamatskolas angļu valodas skolotāja Valentīna Nikolajeva. Apkopotos jautājumus uzdeva parlamenta pārstāvji Alīna Grustāne, Valerija Zaiceva un Katrīna Kuļikova.

Sarunas laikā skolotāja Valentīna atbildēja uz jautājumiem par savu bērnību, ģimeni, mīļākajiem ēdieniem un puķēm, par hobiju un interesēm. Skolēniem arī bija interesanti uzzināt, kāpēc skolotāja Valentīna kļuva par angļu valodas skolotāju, kādam raksturam vajadzētu būt, lai strādātu skolā, kas ir visgrūtākais skolotāja profesijā un ko viņa mainītu mūsu skolā.  Pēc atbildētajiem jautājumiem 5. - 9. kl. skolēni uzzināja, ka skolotāja Valentīna ir aktīva un dzīvespriecīga. Viņa vienmēr ir atklāta jauniem izaicinājumiem. Sarunas beigās Valentīna Nikolajeva deva jauniešiem 3 padomus. Viens no tiem bija, ka mācīties vajag  priekš sevis, bet ne priekš vecākiem.

 Lāču pamatskolas pašpārvalde grib pateikt paldies skolotājai Valentīnai par drosmi un godīgumu.

Lāču pamatskolas pašpārvalde

100 notikumi skolā