Pasākums jauniešiem “Ledus balle” Demenē

AKTUĀLI

3. martā Demenes kultūras namā notika ziemas atvadu pasākums jauniešiem „Ledus balle”. Uz šo pasākumu sabrauca vairāk nekā 80 jaunieši no 8 pagastiem: Līksnas, Naujenes, Medumiem, Salienas, Vecsalienas, Skrudalienas, Biķerniekiem un Demenes.

Uz pasākumu  bija ieradusies arī Sniega karaliene, kas negribēja laist prom ziemu. Lai atnāktu pavasaris, Sniega karaliene prasīja pasākuma dalībniekus iepriecināt  viņu ar kaut kādu „siltu” priekšnesumu.

Turpinājumā katrs pagasts parādīja  savu jautru “sasildošu” mājas uzdevumu, pārsvarā tie bija interesanti konkursi.

Visi jaunieši bija ļoti atraktīvi un aktīvi piedalījās visos konkursos.

Tāpēc Sniega karaliene piekrita aiziet un novēlēja visiem sagaidīt silto un  saulaino pavasari. Pasākuma noslēgumā notika diskotēka.

Demenes pagasta jaunieši pateicas visiem pasākuma dalībniekiem par dalību, Daugavpils novada domei un Demenes pagasta pārvaldei par finansiālu atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Demenes pagasta jaunatnes lietu speciāliste
Viktorija Kiseļova

Drošā interneta diena Naujenē