Pārnovadu uzņēmēju dienas Aizkrauklē

Pagastu un pilsētu ziņas

Ar mērķi iepazīstināt iedzīvotājus ar uzņēmēju un amatnieku  ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī  veicināt informācijas apmaiņu uzņēmējdarbības vidē un tūrisma, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā, Aizkraukles novada pašvaldība jau 6. reizi Aizkrauklē rīko “Pārnovadu uzņēmēju dienas 2017”, kas notiks 17. un 18. martā.

Uzņēmēju diena Aizkrauklē ik gadu kļūst arvien populārāka. 2016.gadā tajā piedalījās 179 dalībnieki no visas Latvijas. Kopā tika aizpildīti 390 tirdzniecības metri. Piedalījās 35 skolēnu mācību uzņēmumi, kopskaitā 71 jaunietis no 15 dažādām Latvijas skolām. Dalībnieki Aizkrauklē ieradās no Rīgas, Jēkabpils, Lielvārdes, Madonas, Viesītes, Ogres, Krāslavas, Jelgavas, Gulbenes, Bauskas, Dobeles pat no Liepājas, Valmieras,  Rēzeknes un no citiem Latvijas novadiem. Protams kupls pulks arī no kaimiņu - Skrīveru, Kokneses, Jaunjelgavas un Pļaviņu novadiem, arī sadarbības partneri no Biržiem Lietuvā. Pasākumu apmeklēja vairāki tūkstoši apmeklētāju.

Šogad pasākums notiks 2 dienas. 17. martā ikviens aicināts piedalīties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētajā “Izaugsmes dienā 2017”, kas ir platforma un domnīca uzņēmēju, NVO, jauniešu un citu iesaistīto grupu izaugsmes, domāšanas un jaunrades veicināšanai ar mērķi pilnveidot ikdienā veicamos darba procesus uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un sabiedriskajā darbībā. Šīs dienas mērķis ir provocēt domāšanu un veidot atziņas kopīgai līdzdarbībai pašvaldības izaugsmes veicināšanā. “Izaugsmes dienas” ietvaros tiks rīkotas paralēlas meistarklašu, semināru un lekciju sesijas četrām dažādām mērķauditorijām : Uzņēmēji un NVO; pašvaldības darbinieki un iestāžu vadītāji; izglītības un kultūras darbinieki, pedagogi un vidusskolēni un jaunieši.  “Izaugsmes diena 2017” notiks Aizkraukles novada vidusskolā, Lāčplēša ielā 21, no plkst. 10:00 līdz 17:00.

Otrajā dienā, 18. martā Aizkrauklē sporta centrā no plkst. 9:00 līdz 15:00 notiks jau tradicionālā “Izstāde - gadatirgus 2017", kurā aicināti piedalīties uzņēmēji, amatnieki, lauksaimnieki, NVO, Tūrisma informācijas centri,  skolēnu mācību uzņēmumi un pašvaldības no visas Latvijas. Dienas gaitā dalībniekus aicinām prezentēt savus produktus un pakalpojumus, sniegt konsultācijas, organizēt konkursus, loterijas, degustācijas un produkcijas tirdzniecību. Izstāde - gadatirgus ir vieta, kur notiek pieredzes apmaiņa un jaunu kontaktu dibināšana. Atraktīvāko stendu īpašnieki tiek apbalvoti ar specbalvām. Pasākumā uzņēmēji saņem pateicības balvas no Aizkraukles novada pašvaldības 9 nominācijās. Iedzīvotāji līdzīgi kā iepriekšējos gadus aicināti noteikt uzvarētāju nominācijā “Draudzīgākais klientam 2017”, izvirzot sev tīkamāko Aizkraukles uzņēmēju un balsojot kultūras namā un "IGA centrā". Sekojiet līdzi citām balsošanas iespējām www.aizkraukle.lv

Uzņēmējiem, kuri piedalīsies pasākuma abās dienās, būs iespēja iegūt ielūgumus uz tradicionālo neprofesionālo dziedātāju konkursa “Klusie ūdeņi” koncertu un balli 17. marta vakarā Aizkraukles pilsētas kultūras namā. Aizkraukles TIP palīdzēs jums noorganizēt naktsmītnes Aizkrauklē, vai tās apkārtnē.

Lai pieteiktu dalību “Izaugsmes dienā 2017” līdz 15. martam aizpildiet pieteikumu šajā saitē: http://ej.uz/IDAizkraukle. Lai pieteiktu dalību “Izstādē – gadatirgū”,  lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu un nosūtīt uz e-pastu dome@aizkraukle.lv vai iesniegt to Aizkraukles novada pašvaldības kancelejā līdz 7. martam.

Pasākuma PROGRAMMALEKTORINOLIKUMS un PIETEIKUMA ANKETA atrodami pielikumā.

Pasākuma koordinatore Ieva Erdmane T:27717311, e-pasts: ieva.erdmane@inbox.lv

Daugavpils novada domē "ēnos" 20 skolēni