Daugavpils novada domē “ēnos” 20 skolēni

AKTUĀLI

Kā katru gadu, arī šogad Daugavpils novada dome ir iesaistījusies Junior Achievement karjeras izglītības programmā “Ēnu diena”. Šogad skolēniem tika piedāvāts ēnot 26 amatus. Pieteikt savu kandidatūru 1.-12. klases audzēkņi varēja mājas lapā www.enudiena.lv. Izvērtējot iesniegtās motivācijas vēstules, no 34 pieteikumiem tika izvēlēti 20 skolēni, kuri ēnos 14 novada domes speciālistus.

Lai arī prioritāte bija skolēniem, kas iegūst izglītību novada izglītības iestādēs, lielākais skolēnu skaits tomēr bija pieteicies no pilsētu skolām (Daugavpils 15. vidusskola, Daugavpils 10. vidusskola, Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Krāslavas pamatskola, Daugavpils 16. vidusskola, Daugavpils 12. vidusskola, Daugavpils 3. vidusskola, Daugavpils Saskaņas pamatskola, Rēzeknes 3. vidusskola, Daugavpils Valsts ģimnāzija, Daugavpils Valsts poļu ģimnāzija un Rīgas Valsts tehnikums). Divi skolēnu pieteikumi tika apstiprināti no Vaboles un Sventes vidusskolas.

Ēnu dienā skolēni sekos līdzi sekojošām vakancēm - Daugavpils novada domes priekšsēdētājai, pašvaldības izpilddirektorei, Personāla daļas vadītājai, aģentūras “TAKA” vadītājam, Izglītības pārvaldes projektu koordinatorei, Jaunatnes lietu speciālistei, Kultūras pārvaldes vadītājai, Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājam, Izglītības pārvaldes vadītājai, Finanšu pārvaldes vadītājai, Juridiskās daļas vadītājam, Būvvaldes vadītājam un Informācijas un sabiedrisko attiecību daļas vadītājai.

Ēnu diena Daugavpils novada domē norisināsies 15. februārī no plkst. 10.00 līdz 14.00.

Par piedalīšanos Ēnu dienā katram skolēnam tiks izsniegta Apliecinājuma zīme, kas kalpos gan kā attaisnojums stundu kavēšanai, gan kā novērtējums par dalību šajā akcijā, ko vēlāk varēs pievienot savam CV.

Naujenes Kultūras centrs aicina – aizvadīsim ziemu kopā!