Par ZS 34. Kājnieku bataljona personāla pārvietošanos pa Augšdaugavas novada teritoriju un Daugavpili

Pašvaldība

Šā gada 27. un 28. novembrī, zemessargu apmācības procesa ietvaros ir paredzēta ZS 34. Kājnieku bataljona personāla pārvietošanās pa Daugavpils pilsētas (mikrorajoni: Dzintari, Mežciems, Vizbuļi) un Augšdaugavas novada (Līksnas pagasts) teritoriju un koplietošanas ceļiem. Personāls būs ģērbts Latvijas republikas Nacionālo bruņoto spēku formas tērpos ar atšķirības zīmēm, bez ieročiem.

Pārvietošanas laikā personāls ievēros noteiktos ceļu satiksmes noteikumus, pārvietojoties pa apdzīvoto vietu teritoriju ceļiem.

Ja ZS 34. Kājnieku bataljona personāla pārvietošanās laikā radīsies neskaidras situācijas, lūdzu sazināties pa telefonu +371 26562669.

Paldies kalupiešiem par kopā būšanu