Par kādām vērtībām Eiropas vēlēšanās balsos Daugavpils novads?

AKTUĀLI

Eiropas vēlēšanu kustība šoreizbalsošu.eu aicina Daugavpils novada iedzīvotājus piedalīties interesantā aktivitātē – uzrakstīt, par kādām vērtībām (piemēram, cilvēktiesībām, tīru vidi, izaugsmi utt.) balsos viņi Eiropas vēlēšanās šogad 25. maijā. Lai to izdarītu, vietnē ej.uz/soreizbalsosu2019 jāieraksta viens vai divi vārdi – savas vērtības.

Sākot 100 dienu atskaiti līdz Eiropas vēlēšanām, 15. februārī vietnē ej.uz/soreizbalsosu-Dnovads būs iespējams iepazīties ar rezultātiem “Daugavpils novads saka – šoreiz es balsošu par…”

Aicinām iedzīvotājus reģistrēties Eiropas vēlēšanu platformā šoreizbalsošu.eu, sekot līdzi Eiropas vēlēšanu aktualitātēm un kļūt par aktīviem vēstnešiem.

Konkurss “Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2018”